Tak to jsi šťastná nátura. A vůbec to nemyslím sarkasticky. Jenže v tomhle si člověk nepomůže. Někomu vadí, když se chlap otočí za jinou ženskou na ulici, jinej je v pohodě s tím, že mu manžel zahejbá poměrně programově. Někde si zahejbají oba....no každému, co jeho jest. Ale potíž je, když jeden něco dělá a druhému to vadí.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.