| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj,
máte někdo osobně tuto potíž nebo dítě se zkříženou lateralitou? Potřebovala bych načerpat nějaké praktické rady, jak nejlíp připravit dcerku na nástup do školy. Dostala odklad (i proto, že 6 jí bude až v červnu), takže má ještě rok času na trénink. Ráda bych s ní toho co nejvíc nacvičila předem, aby pak zátěž nebyla tak velká, a vzhledem k tomu, že potřebuje dlouhou dobu, než si něco zapamatuje, přijde mi vhodné začít hned. Budeme spolupracovat se spec. pedagožkou, i ve školce se jí budou věnovat, ale zajímaly by mě i zkušenosti ostatních, případně odkazy na odborné texty atd. (moc jsem toho po netu teda nenašla...)

Porucha se u ní projevuje docela silně, má snad všechny potíže, které jsou obvykle na zkříženou lateralitu navázané - snadná psychická únavnost, špatná prostorová i časová orientace, potíže s vyjadřováním, držením tužky, psaním, dlouhodobou pamětí, zapamatováním abstraktních pojmů, posloupností...no prostě je to takový malý exotek, nicméně hloupá rozhodně není, jen zkrátka funguje trošku jinak.

Tak prosím všechny, kdo to zažili, o rady ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.