| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Díky, moje sestra je na tom podobně, zjistila to až v dospělosti (taktéž nemá vyhraněnou ruku). Vím, že někomu to vůbec problémy nedělá, ani to třeba nezjistí, ale u dcerky je to dost markantní, protože všechno dělá levou. Až jsem si jednu dobu myslela, že má autistické rysy, jak moc se to projevuje - ale nemá, to vypadá jinak. I proto jsme šli na vyšetření, protože mi pořád připadalo, že funguje úplně jinak než všichni ostatní, akorát jsem nebyla schopná definovat co za tím je. Malovala vždycky krásně, to jí jde, ale psaní-horor. Básničky a písničky taktéž. Je pro ní jednodušší vymyslet si vlastní (případně vlastní slovo, když něco neumí pojmenovat), než si něco zapamatovat.
Asi bych to tak moc neřešila, jenže ona se momentálně nachází v takovém prolapsu,že je to síla - v řeči, sebeobsluze, psaní, paměti - sklouzla minimálně o rok zpátky. Stačí trošku zvýšená zátěž a jsme tam kde jsme byli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.