| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

dcera má zkříženou, ale není nemotoná, pohybově je spíš nadaná, kreslí docela pěkně, je zručná, úchop tušky měla špatný to jsme nacvičovali (do dneška nic moc) v 1.tř psala hezky, já jsem tvrdila že ty písmena nepíše ,ale maluje, a taky se to projevilo , ve vyších třídách jak je psaní víc tak píše stašně,

slova v básničkách si plete taky, nebo spíš nahrazuje jinými slovy stejného významu:-)co na tom ,že se to pak nerýmuje, ale to jsem přikládala jiným jejím dis.... diagnózám,nesoustředěná je taky, neřekla bych že tohle je zovna ze skřížené laterality, tvoje holčička je ještě malá, něco může být i nezalost (třeba ty písmena, ty rozhodně nemusí umět předškolák) jak poroste bude lepší, kromě rad co už tu byly mě napadá ješte keramika, to dost pocvičuje jemnou motoriku

jediné na co jsme narazily jako na problém byl klavír, to opavdu nešlo, číst noty a dělat každou rukou tochu něco jiného ~a~ chce to zvolit jiný nástroj, klavír učitě ne (dcera zkouší flétnu a kytau, to už jde, hlavně zpívá)


já jsem dyslektik, o lateralitě se v mém dětství nemluvilo (mělo se za to, že jsem přeučený levák, ale odiče nějak nechápali jak by se to mohlo stát, tyhle předsudky neměli, no bali to tak že se to stalo a vyčítali si ti)při dceři mi nějak došlo že je to i u mě zkřížená l.
- na rozdíl od dcery jsem nemotorná, nemám hudební sluch, ani neudžím rytmus, tančení je po mě horor, ale jemná motorika to je jiné, jsem dost manuálně zručná, docela i hezky keslím

ono je to asi u každého jinak

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.