| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sněhulko, já začínala ještě v dobách ničeho, kdy jsem si vystřihovala všechno z novin a časopisů co jsem se kde dozvěděla a z vyprávění, máme to tak nějak u nás v rodě přes generaci vždycky, moji mamku to nikdy nebralo,ale babičku ano a stejně tak to měla babi,když byla mladá, ale já jsem u nás v rodě druhá,aspoň co vím,co se o to zajímá víc, až s érou internetu,jsem začala navštěvovat různé esoterické stránky, zajímalo mě použití kamenů, jejich moc a význam, pak vyvolávání duchů,výklad snů, protože mě pronásledovaly týž sny rok co rok v určitou roční dobu a stejný měsíc pravidelně a nakonec karty,pak taroty. Začínala sem od ničeho a ani dnes se necítím nějak extra nabitá vědomostma,pořád hledám, je to věčné učení, dobré jsou stránky od noiry Čarovné zrcadlo, tam jsou výborné odkazy na obchody s esoterickým zbožím,doporučená literatura, vysvětlení všech druhů pohanství a magie, je tam toho hodně a od tud čerpám teď a k tomu ještě jsem si pořídila knihu o Wicce od They s praktickým vysvětlováním zasvěcení do wicci, tu jsem si pořídila ale dřív,než jsem objevila stránky od noiry http://www.carovnezrcadlo.cz/, teď jsem zahlcena informacemi ale nevím,kde dřív začít,tak to beru postupně, začala jsem wiccou ještě před nalezením těchto stránek,tak jsem si jen přečetla úvod o magii,který už znám nějaký ten rok a teď pročítám informace o wicce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.