| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Buchlovanko tak ve své podstatě ano,ale zas až tak jednoduše se to taky říci nedá,protože v tom hraje roli ještě spoustu jiných faktorů a velmi záleží na tom,co a jak formuluješ a vysíláš.A klíčové může být jen jediné slovíčko o kterém tě v tu chvíli nenapadne,že ti může uškodit.A taky vždycky záleží na konkrétní situaci,někdy násilím ovlivníš věci i k dobru.A pokud jde o příklady které jsem uváděla,tak tam je lepší,v případě že si přeješ nějakého fajn mužského,nedávat mu žádnou konkrétní podobu,přitahovat k sobě např.pouze vlastnosti které by ten dotyčný měl mít.Jinak o tom jak si přitáhnout do života to pozitivní co si přeješ je nádherná knížka,jmenuje se "Zákon atrakce",a tam je suprově,stručně a pochopitelně popsána tato problematika.Ono je tedy takových knížek spoustu,ale některé jsou velmi špatně čtivé a jsou psané tak rozvláčně,že se v nich člověk ztratí a pak už vůbec neví co chtěl autor vůbec říci.Jinak já jsem od sedmnácti let studovala veškerou dostupnou literaturu o magii a před rokem jsem zjistila,že k pochopení jak magie funguje by stačily všeho všudy čtyři knihy,které vůbec o magii ani nejsou~t~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.