| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

mi se fakt strašně dobře jezdilo s tím baby design ... je to spíš možná sporťák - ale dá se složit na placato, je krásně prostorný, záda jdou dát uplně do lehu, velký nákupní koš dole .. přišel mi fakt super. Jen teda stříška nejde přetáhnout - jednu dobu jsem tam vozila slunečníček na tom aby nesvítilo do očí.

Ono hodně se všemu takovému prostě říká golfky - ale golfky jsou spíš to co se dá složit na fakt minimum a unese to člověk pod paží skoro .. a má to děsně blbá kola a jak je trošku horší terén tak to nejde - a některé nejedou ani po rovném terénu. Ten Sprint jezdí opravdu super, spojená rukojeť takže jsem v klidu v druhé ruce vedla psa .. nebo pak cupitající dítko za jednu ruku a v druhé kočár.

je to tenhle

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.