| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Včera mi bylo (jako poslední dobou stále častěji) hodně zle (myslím fyzicky, ale nechci psát o detailech mé nemoci). Tak jsem dítěti udělala přednášku "Co bych dělal kdyby maminka náhle omdlela nebo něco", napsala jsem mu důležité věci na papír na ledničku (číslo na záchranku, číslo na ošetřujícího lékaře, léky a dávkování, co beru) a donutila jsem ho vyzkoušet v praxi všechny postupy 1) doběhnu k sousedům 2) nejsou doma = zkouším volat 155 (zkouška rozhovoru s operátorkou - jméno a adresa), pak volám otce / prarodiče / kohokoliv...dítě se ohradilo "ale to by stálo peníze!"...tak ještě info, že liský život (natož matčin) samozřejmě STOJÍ za provolanej kredit (teda alespoň Brebb na to tak nahlíží)...a pak jsem se zničeně sesunula na podlahu v koupelně a řekla jsem si, ty jedna zoufalá existence, uvědomuješ si vůbec, co děláš? Ty se tady snažíš potenciálně zachránit něco, co ve skutečnosti nemá žádnou valnou hodnotu...vždyť copak ŽIJEŠ? Vždyť ty jenom přežíváš, lavíruješ mezi jednotlivejma hodinama dne a každý ráno si řekneš uf, přežila jsem další noc, ale PROČ? STOJÍ - tobě - za to ten (takovejhle) "život"?

Jinak k narážkám na "euforii" - Kudla mě tu plísnila za dlouhodobý pesimismus, tak jsem vám to tu nechtěla nadměrně zanášet depkama ~y~...ono už takhle je lepší některý diskuse vůbec nečíst ~t~
Taky je fakt, že ti veselí smajlíci přímo volají po tom, aby s nima člověk šperkoval ty výlevy ~t~~t~~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.