| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ecim,
no, jenže právě ty vysoké nároky jsou v jistém smyslu problém - i kdybych chtěla hledat chlapa, je mi vcelku jasný, že na 99% žádnej takovej, o kterýho bych stála si inzerát dávat nebude ani ho nebude číst.
Když mám čas od času (asi 2x do roka) chuť poznat aspoň přes mail nějakýho novýho člověka, tak na pár hodin střelím inzerát na seznamku... a píšou mi zajímaví chlapi, inteligentní, vtipní, zcestovalí... jenže všichni do jednoho se chtějí usazovat, chtějí mít rodinu a zázemí. Což jim nabídnout nemůžu, neb nic takového nechci. A nepoužitelnýho intouše, co by sice se mnou sdílel zájem o literaturu, hudbu apod. nechci taky, i když ten by zas nic nechtěl zakládat. Leda že bych já "zakládala" jeho - tohle období mám za sebou.
Takže moje zkušenost je ta, že pro lidi, co chtějí zakládat rodiny a usazovat se je inzerát fajn a úspěšnost může být vysoká - mně opravdu psali i chlapi, po kterých by skočila každá druhá a radovala se, jaký udělala terno. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.