| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evisto, tak třeba to nechá ještě otevřené ~7~, alespoň tak mi to říkala i naše primářka na kontrole v lednu. Že to necháme třeba i tak jak to je, do školy. A pak že se uvidí. Držím palce ~6~~7~

No marodi....
Maruška vydržela ve školce celé 3 a půl dne.... Včera v půl dvanácté mi volala sestřička, ať pro ni přijedu, že má horečku, že je jí zle. Pláče že chce maminku, třese se zimou. Tak jsem si vzala půl dne volna, a jela pro ni. Dala jsem jí odpo Nurofen siruup a kleslo jí to (po příjezdu ze školky měla 38,5). Do večera byla pak docela dobrá. Ale v noci zase hořela. Tak jsem jí dávala obklady, Nurofen. Bobišek. ~6~
Ve středu byla ještě úplně dobrá. Sice včera ráno mi říkala, že je jí zima, ale nepřisuzovala sjem to chřipce ~7~~f~, jsem myslela že je prostě venku kosa noooo
No a dneska jsem si teda vzala ještě den volna. Chodím tu pořád v roušce, a i jsem s tím spala. V pondělí fakt musím do práce. Nemůžu si zase brát paragraf, když jsem neodchodila do práce ani týden ~:(. Mamka dneska hlídá Zuzku - taky je nemocná (od ségry) a i tam spí, protože švagr má noční a ségra jde zítra na ranní. No je to hrozné. A už jí slíbila i hlídání úterý, středa. V ponděí jde zase do nemocnice - vytahovat stehy. Takže to bude muset nějak pořešit chlap - asi paragraf.
Já se jen modlím, at to nechytnu i já. ~7~
Štve mě to, protože máme dneska rozlučku se šéfem (od února jsme dostaly nového - snad ještě větší pohodář než ten minulý ~R^) - náš "starý" měl tři týmy, a už to nezvládal. Pozval nás na rozlučku do restaurace - určitě to bude super, taaak sjem se těšila. ~7~ holky mi i volaly, at si to nějak zařídím, že zapaříme. chjo. Myslela jsem, že by si ji vzal chlap odpo,ale ona je tak nemocná, že chce maminku. Však to znáte. ~6~ takže budu doma ~p~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.