| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Janet, tak Vikču to nesvědilo ta vyrážka. Myslím, že by to ani svědit nemělo...

Jinak vyvedu vás z omylu. Dospělý spálu nedostane. Je to dětská nemoc, ale můžete to chytnout jako klasickou angínu. Stejný streptokok, co to vyvolává.... Ptala jsem se na to tehdá na pohotovosti a dokonce to psali i na netu. Ale Lucka by to chytnout mohla....

Ale čekala jsem teda horší průběh.
To teď co měla těch 7 dní teploty to bylo bych řekla pro mě horší~a~.

Janet, já bych měla paragraf pořád a nemluvě o tom, že máme zakázanou školku. Hlídá tchýně když jsem v práci. Zatím se malá drží, ale to proto, že je doma...

Evisto no jsem zvědavá jak dopadnete, ale snad ta operace nebude nutná. Každopádně, a%t se dozvíš jakýkoliv verdikt, určitě nám to napiš~m~~6~


Jinak byli jsme vybrat brýle. Bude mít opět do modra, takový modrobílý ale hrozně jemný, drobný obroučky, opravdu takový decentní... No vzala jsem s sebou kamarádku, aby mi pomohla vybrat a zhodly jsme se, že jsou fakt nejlepší a i ti 3 co v té optice dělají. Ještě jsme jí zkoušeli oranžovobílý, ty jí taky slušely, ale ty do modra byli přeci jen ještě lepší.... Navíc na tom nosíku to má v kuse do U, a za ouška to má taky takový to zohlý do oblouku. Já jí totiž kupuju pacičky na brýle, aby jí to za ušima drželo (víte co myslím né, takový ze silikonu to je), ale problém je, že to občas ve školce nebo i doma ztratí, ale zatím se to teda vždy našlo. No a u těhle to nebude potřeba.

A ted ještě perla. Přišla jsem po dvanáctce domů a tchýně rozbila vikče i ty modrý brýle. Myslím ty ,,starý,,. Takže mi viki zůstala úplně bez brýlí. Druhý den jsem práve viki drapla, jela jsem do školky pro recept a jela jí objednat nový. No co následovalo.... S tchýní jsem se pohádala, scéna jak sviňa. Ona furt že za to nemůže, tak jsem jí řekla, co jí mám jako ted dát na oči, že má oboje brýle KO....No prostě hrůza.

MM byl na montáži, ale jak jsem mu volala, tak říkal, že se chystá domů, že se pokusí něco vymyslet. Přijel kolem 22h. Vzal ty brýle dočervena a ty urvaný packy přilepil (dal tam mega vrstvy) drahým lepidlem co máme na všechno. Tak to drží. A jak jsem jela do optiky, tak jsem ty modrý vzala, jestli to třeba nesvaří nebo tak něco. Tam mi řekli, at je manžel slepí stejně jak ty červený, že totiž s nima nic jinýho udělat nejde a svařit to taky nejde. Tak má slepený dvoje brýle a kupodivu to zatím drži. Ve středu si jdeme pro ty nové....

Ty modrý jsme šetřili, ani poškrábaný skla vůbec nemá, takže by bylo škoda je vyhodit....~o~~o~~o~~q~~q~

No ale přiznám se, že jsem se z toho sesypala a fakt jsem bulela. Při představě, že bude malá Viki bez brýlí přes týden. Naštěstí se můj vrátil a polepil to, jinak fakt nevím~n~

S tchýní po té scéně nemluvím. Nemůžu jí ani vidět. Nakonec jsem totiž za to mohla já, řvala na mě hystericky. Prostě scéna jak svině. Jsem jí chtěla i vyhodit krávu....~o~~o~~o~~o~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.