| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ecim, já zas nepochopím opak, ale to bude tím, že na rozdíl od tebe mám reálnou zkušenost.
Vážně by jsi provozovala sex, kdyby tě nebavil? Jen z lásky k někomu? A vážně by to tvého muže bavilo takový sex?
Mě sex s někým, kdo mi chce jen udělat radost (to se stalo právě v tom mém těhotenství, on mě muž neodmítl, jen jaxi nebyl úplně stoprocentně akční, a důvod mi pak sdělil), prostě nebaví.
To raději nic, než takový sex. V tom jsme oba s mužem zajedno. Buď si to užíváme oba, ale aby jeden to dělal jen kvůli druhému, to nebere ani on, ani já.
Orgasmus za důležitý považuju.

Ty jsi jiná, možná by ti to fungovalo. Snad to nebudeš muset nikdy zjistit :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.