| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"POpis Ecim mi přijde právě jako prostředek."

Mono, nerozumím. Jako prostředek k čemu? Pro mě je sex jeden ze stěžejních způsobu, jakým si partneři vyjadřují lásku. A já vztah bez lásky nechci.

"Já ho vnímám ve své podstatě, prostě chci, nebo nechci, a právě povídání o něm a s někým vnímám neproduktivně."

Mono, nesouhlasím. Povídání, pokud oba chtějí, může pomoci. Zrovna před pár dny jsem nachystala pro manžela překvapení. Staršího syna jsem poslala k babičce, koupila manželovo oblíbené víno... A manžel přišel z práce po dvanácti hodinách utahaný jako kotě a řekl mi: "Promiň, ale já jsem dnes fakt úplně mrtvý, radši necháme milování na jindy, dneska bych z toho nic neměl." A já jsem odpověděla: "Fajn, chápu, odložíme to a nebudeme se do ničeho nutit." A tak jsme si otevřeli to víno, sedli si na chvilku k televizi, manžel pak šel spát, já jsem ještě dělala něco na počítači a pro oba to byl pěkný večer. Ani jeden z nás se necítil dotčený nebo ublížený. Je na tomhle podle tebe něco špatně?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.