| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak včera jsem letěla nachvíli do práce a tatínek s malou byli doma. Tak po nějaké době jsem psala, jestli doma zvládají. Můj napsal, že je vše ok, akorát že má teplotu 37,2(chudáček malý). Jenže tak za hodinku volal, kdy jako příjdu, že si chce jít lehnout a malá furt skáče, že se ke všemu počůrala atd. Tak jsem se malé ptala co se stalo a ona že to nezvládla. tatínek totiž do koupelny zavřel psa a Terka měla jít na záchod dolů, jenže to nestihla. Takže jsem se hnala domů, ještě rychle nakoupit a myslela jsem si že v klidu příjdu a vše bude ok. jenže doma bordel jako v tanku. Tereza se převlíkala takže oblečení naházené na kupě v kuchyni, na zemi deka, na stole všechno možné. V pokojíčku(chápu že je malý,ale zatím jí stačí než se udělá dole) všchno rozházené a vysypaná vláčková dráha, loutkové divadlo...v obýváku to stejné. tatínek u počítače, že má hlad. Holky já si jen bezradně sedla a nevěřila vlastním očím. Mě je neustále zle a jsem unavená, takže pro mě to je horor uklidit víc věí najednou.Takže jsem posbírala co se dalo a šla si lehnout. lehce mě pobolívalo břicho takže jsem se nehodlala stresovat a ještě se hnát do něčeho co se mi nechce. nestojí mi to zato. Já fakt šílím. Úklid jsem si nechala na dnešek, takže postupně vše zpracovávámů. Do toho naše 4 měsíční štěně je šíleně hyperaktivní a zlobivé..já už uvažuju že ho dáme pryč. Od dubna budu chodit do práce. Malá bude u babičky a nebude na něj čas, pak miminko. Všechno je tak složité a vůbec být nemusí.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.