| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evisto, tak jsem se dostala k pc.... konečně
no tak to je mi líto ~7~
zarazilo mě to jméno "Ošmera" - doktor Ošmera byl v Motole - takový mladý - když jsme tam jezdili s Manči jako s miminkem. I ty roky by seděly. Ale je divné, že byl tehdy v Motole - v Praze. a teď je v Kroměříži. No ale myslím si, že to byl on.

To jak píšeš o tom, že by tam měla Sárinka být pět týdnů.... no to je maso! to přece nemůže vydržet. Taky bych tam nenechala Marušku samotnou vůbec - ani přes noc. Hrozně by se bála. To fakt nezávidím. I když chápu, že je to dobré - ten "kurz" po operaci. Protože asi je fakt, že ty očka mají pak tendenci se zas rozjet. A ty bys tam s ní nemohla být ubytovaná? - někde jinde mimo nemocnici - na nějaké ubytovně. Třeba chodit spát jinam. To by se možná dalo. A pak hned brzo ráno zase honem zpět do nemocnice.... Takhle to bylo v Motole (na jiných odděleních než na očním), že děti byly prostě na noc samy. A rodiče byli na ubytovně. Mohli být s dětmi až do 22hod. A pak od 6hod. už zase s dětmi na pokoji, v herně, apod.
To děti od šesti let.
Do šesti let mohli být s dětmi na pokoji (ale jen na očním - protože dětské oční bylo spojené s dospěláckou částí - bylo to na zrekonstruované budově v Motole). Ostatní oddělení - dětské - jsou na staré budově - Dětské části, a tam prostě rodiče spát nemůžou. Je to postavené na hlavu. Taková vyhlášená nemocnice.... a malinké děti tam musí být na noc samy. ~6~~7~
Zkusila bych se domluvit tak nějak, že jestli bys tam nemohla být s ní takto.... a být tebou tak bych to nechala do podzima. Pokud máš ted hodně starostí s diplomkou.
Přece jen na podzim to už nějak s těmi kalendáři uděláte.... ale škola, zkoušky, diplomkku - to prostě neošidíš.

Nás to taky čeká ~7~ sice nevím, jakou máme úchylku, ale bez operace to nepůjde.
To je právě to, že mám strach, jak píše leonie, že se ty očka zas vrátí.... a že bude třeba další operace. Už má za sebou pět operací, a má tam hodně srůstů.... a pokud si představím, že by měla mít další...
a taky mám strach z toho, že jak je ten zákal teď v té klidové fázi, že se nerozšiřuje. Tak se bojím, že když by se tam zase začlo "šťárat", tak aby se to zase nerozjelo ~7~

Evisto,je mi to fakt líto. S těma brýlema nechápu, proč vás dr přemlouvá, že ještě brýle ne.. že jsou ještě dobré. copak to jde z jejího? ~q~~d~

Holky děkuju za přání k nározkám ~s~
Zatím neslavíme, protože holky ještě nejsou úplně ok. Dnes jsem byla s ní na kontrole - odběry krve. Museli jsme ji držet tři. byl to boj ~n~. Sestřičky říkaly, že je to neuvěřitelné, jakou má sílu ~2~
zítra budou nějaké výsledky. další za týden - z virologie.
no a jak už jsem si říkala, že to mám v rámci práce (brala jsem si potvrzení do práce),tak jsem se stavila do tamního vyhlášeného sekáče co tamje za polikinikou. Měli napsáno, že mají nové dětské zboží. Jsou to tam tři místnosti narvané hadrama. Koupila sjem jí tam super bundu na jaro - za 50korun - čerenou. A střevíčky, bílé sice, zdobené žlutými motýlky, ale jak nové, vůbec neokopané - za ani ne pajdu. A botasky bílovorůžové - na venek, at si neničí ty svoje drahé boty co má.
No tak jsem ji pak zavezla domů. a jela pak do práce. Dojela sjem v půl dvanácté. ~2~ no a měla jsem hlad jak vlk, tak jsem šla na oběd ~t~

Zítra jdem přímo z práce na "pivo" - jakože oslavit ty moje nározky. Jsem to chtěla odbýt, že jsem upekla buchtu na včerejšek, a vzala flašku. Ale nedali se odbýt, že to musíme zajít zapít. že každý si bude platit za sebe, že nechtějí at něco platím. Ale že zajdem na pivo. Tak jsem zarezervovala na zítra stůl v jedné restauraci. A zajdem.
Dnes večer šla Manči k tchyni - k chlapovi. Má tam na prázdninách sestřenku - tu stejně starou. Tak se těší :-)
Dostala sjem od holek z práce krásné náušnice (já na náušnicích ulítávám. mám jich spoustu - bižu. různé barvy, různé styly) růžové hodně velké. Já mám ráda velké - bižu. A kosmetiku jsem dostala. A ještě flašku griotky - jak ony mě znají :-) mám to ráda do čaje.
Tak sjem byla fakt dojatá. že tolik dárečků. Byly na to, aby se složily jen čtyři. A nikdy jsme si tak nákladné dárky nekupovali, tak nevím, co se zbláznily. No ale radost jsem měla fakt velkou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.