| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám sestru, bydlíme od sebe jen asi 20 km a téměr se nevídáme a ani jinak nejsme v kontaktu. Zcela výjimečně si napíšeme, ale jinak vůbec. Mně to přijde divný, zejména proto, že jsme holky. Já bych se i ráda sem tam setkala /naše děti se vždy tak rády vidí/, ale iniciativa jakékoli návštěvy je vždy jen z mojí strany. Co znám holky kolem, tak se se svýma sestrama vídají, stýkají, všechno aktivně. I moje švagrová je "aktivnější", než moje ségra, voláme si, občas vytáhne naše děti a chce s nima někam jít, navštěvujeme se, zajdeme na kafe, děláme společně rodinné oslavy. Moje sestra tuhle potřebu nemá, manžel říká, že se mi ozve, jen když něco potřebuje. No, naposledy mě kontaktovala, když potřebovala půjčit peníze, pak už se neozvala. Tohle téma zakládám proto, že by mě zajímalo, jak to funguje jinde .... moje kamarádky mají se svýma sestrama mnohem hezčí vztah, než já s tou mojí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.