| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Někdy před druhým rokem se dcera zbavila plen přes den a od té doby dostává plenu pouze na spaní. Momentálně je jí 2 roky a 7 měsíců a problém je v tom, že se odmítá vykadit kamkoliv jinam než do pleny. Probíhá to tak, že dokud plenu nemá, tak to zadržuje. Někdy i brečí, jak to zatlačuje zpátky. Už nevím co dělat. Zkouším jí naslibovat hory doly, zkoušela jsem ji i potrestat jak slovně, tak jí za to plácnout nebo zakázat něco, co má ráda a prostě nic nefunguje. Ráda bych se zeptala, jetli někdo nemáte podobnou zkušenost? Uvítám jakoukoliv radu. Jenom mi prosím nepište, že ji mám přestat dávat na noc plenu, protože to by fakt ještě nezvládla......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.