| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám podobnou zkušenost, bohužel dcera odmítala kadit kamkoli, i do plen, a byl to koloběh týdenních "bitev o hovínko". Dokonce jsme po jednom týdnu nekadění skončili s dcerou se zabetonovaným bříškem na pohotovosti. Trvalo to asi 3 měsíce, bylo to v době mého druhého těhotenství, asi to byla reakce na to. Pak se to nějak uklidnilo, nejvíc pomohlo to, že jsme kakání přestali věnovat pozornost - posadím jí na záchod, dám něco ke čtení a jdu bez komentáře pryč, za 5 minut se přijdu zeptat, jak je na tom, když ještě nic, nechám dalších pět minut, když pořád nic sundám ze záchoda. Když se do záchoda vykakala, dostávala za to asi 3 měsíce bonbón.
Takže za mne - v Tvojí situaci byla bych ráda, že kadí alespoň do plíny. Zkoušela bych to na ten nočník, v klidu, nevěnovat tomu žádnou pozornost, neříkat, že má kadit, že je nešika jako mimino do plíny apod., nekoukat na ní, přehnaně jí pak nechválit, když to jde. Pokud to nepůjde, počkala bych, ono se to časem spraví (jsem o tom přesvědčená).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.