| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

s dcerou to coby s miminkem šlo - jak se nastartovalo -usnula. Pak teda měla období asi 1 rok kdy jsem jednou rukou řídila a druhou jí skoro hrála maňáskový divadlo aby furt nemektala nebo neřvala. Její oblíbená strategie byl nenadálý vřískot v provedení zhruba "přišla jsem o nohu/o ruku" a nechtěla říct co jí je (např. jí spadl drobek rohlíku za tričko a škrábal ji tam). Se synkem to bylo tak nějak lepší, jak tam jsou dva tak se zabaví, když byl mimino měla dcera za úkol mu podávat hračky které házel na sedačku (pokud dosáhla), teď už jim je skoro tři a 5,5 takže už vedou ty filosofické debaty stylem "ano-nene-ano-nene-ANO-NENE...." které jim ale musím utnout jinak bychom byli v pangejtě razdva. Nebo dcera nesnáší když se kouká syn z okýnka na její straně, to mám chuť je přetrhnout když slyším "nedívej se na mě"... a pak taky každý si všimne něčeho co ten druhý zaručeně nemůže vidět a následuje výslech "kdééé, cóóóó" apod. plus výklad proč to nemůže vidět.
Jo a pouštíme CD(teda u mě ne, já mám jen chrchelrádio, ale u manžela to jde) a tam vede Aleš Brychta - Bílá paní, Slečna Závist, a jiné. Půl roku jsem trpěla, dneska už to celkem snesu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.