| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Takhle jedla od cca 3 mesicu,mozna i driv, kdyz si ji jeste neumela drzet oprela jsem ji flasku o sprusle. Jedla jen sama, v mistnosti nesmel byt ani kocour, jinak by bylo po jidle (z toho plyne ze jsem ji nemohla krmit osobne, ani nikdo jinej) a vzhledem k okolnostem jsem byla rada ze vubec 2-3krat denne tu flasku vypije.
Vecerni usinani jsme odbourali v 8m, ale ono u ni se cokoli souvisici s jidlem odbourava velmi snadno~t~ a to jednoduse, s prvni lzickou kase odmitla vecerni mliko.
Aktualne (skoro 11m) pije 1 flasku mlika denne brzo rano (kolem 7) a to timhle zpusobem, davam ji to do postele s nadeji ze u toho usne a spi dal a nekdy se zadari a spi do desiti~:-D kdyz neni unavena tak si s flaskou sedne, vypije, vyhodi z postylky a vstava. No a u te rani flasky zustaneme asi hodne dlouho, nemam v umyslu ji nejak odbouravat, naopak jsem se pokusila ji znova naucit na tu vecerni aby nesla spat hladova ale bohuzel.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.