| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myšule asi mám stejnou sušičku jako Skramuška a vypozorovala jsem za ty cca 3 roky toto.
Záleží na tom co je to za materiál. Některé materiály stačí opravdu jen složit a nechat tzv. dojít, tzn. že to pak vypadá slušně skoro jako vyžehlené. Jsou však materiály (a to konkrétně i u toho povlečení), které jsou potřeba přežehlit, tedy pokud ti vadí, že to vypadá zmačkaně, protože některé materiály ani po uhlazení a složení nemají optimální vzhled. Takže já třeba žehlím povlečení z dětské postýlky (mám z Ikei), to vypadá zežužlaně, pro starší dceru do postele to stačí složit a za chvíli to vypadá docela obstojně. Na naší postel povlečení, které je tzv. nežehlící, tak to je super, ale to klasické bavlněné povlečení žehlit musím, vzhled se mi taky moc nelíbí. Ale někdo by to třeba neřešil. No a pak už žehlím pouze košile, jinak skoro nic. Ostatní věci stačí fakt jen složit a vyhladit. Do sušičky narvu co se dá třeba suším povlečení na francouzskou postel a k tomu i povlečení na dětskou postýlku a to vše včetně prostěradel. A žehlím teda jak jsem psala jen ty materiály, které to potřebují. No a když nechám prádlo v sučičce přes noc anebo delší dobu během dne po dosušení,m tak se teda u nás nic moc neděje. Stačí tomu dát tu stejnou péči co jsem popisovala. Sušičku si nemmůžu vynachválit, žehlení bylo otravné, takhle žehlím minimálně, hlavně teda ty košile. Jo a aviváž taky nedávám.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.