| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Chrys, můj manžel svého času měl také úžasný vztah se starší dcerou - probíral s ní své problémy (zdravotní), ona s ním chodila k lékaři, viditelně jí v tomto dával přede mnou přednost. Velice se mě dotýkalo, když se jí svěřoval s tím, co měl probírat a řešit se mnou, nikdy jsem to vlastně nestrávila - vadí mi to i dnes, když už spolu nejsme - stačí si na to vzpomenout. I tenhle moment přispěl maličko k tomu, že jsem po letech odešla - prostě pro mě to bylo jako zrada, přispělo to k tomu konečnému odcizení.
Zvláštní je, jak si nyní uvědomuji kontrast - můj přítel má také dceru, miluje ji nade vše, ale chová se "normálně" - tedy vnímám, že jsme "my dva" - já a přítel, a kolem nás děti - tak to má být, nikoli, že je "otec a dcera" jako partneři (dvojka) a někde stranou já (tak jsem to vnímala u manžela v posledních letech).
Chci říci, že ten nezdravý vztah otce s dcerou, kdy ona vlastně přeskočí otcovu partnerku (stačí v některých momentech) je hodně zrádný a závažný pro vztah dvou lidí, aspoň já to tak vnímám...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.