| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak kolečko Fú-Vzp jsem letos ještě neabsolvovala, každý rok si říkám že to musím zmáknout už v lednu a mít to z krku ale růžový papír ve mě vyvolává posvátnou hrůzu až štítivost, i jen z myšlenky na něj je mi mdlo. A to máme úřednice vcelku rozumné.

Ovšem dneska jsem zaperlila ve firmě kde chceme objednat okna na dům. Chci okna s vnitřními mřížkami. Manžel to neuměl/nechtěl rozseknout sám tak pro mě dojel (byla jsem doma se synkem a bez auta) a že ať to takm zkouknu ve vzorníku a na ukázkových oknech a pak se rozmyslíme. Jak na potvoru tam to ukázkové okno neměli - ne v té barvě a v tom stylu jaký jsme mysleli že by se nám líbil. Tak jsem se s dotyčnou prodejkyní snažila dohodnout co vlastně chceme - respektive já jsem chtěla aby nám nejdřív dala vizualizaci toho jak to bude vypadat na domě. Absolutně nechápala, jak nemůžu pochopit, že tuhle službu neposkytují. Už mi mírně ujížděly nervy a tvrdila jsem že okna za 200tis si přece neobjednám jen tak mírnix týrnix podle pěticentimetrovýho vzorečku plastu, že chci vidět jak to okno bude vypadat. Nemohli jsme se ani dohodnout na dělení tou vnitřní mřížkou - ona trvala na své terminologii 1:1 resp. 1:2, já na čtverečcích a obdélníčcích případně rozděleno na 4/6 polí :-) čímž jsem ji evidentně vytáčela (i jsem jí řekla že ty její poměry nechápu, hlavně jak se pak projeví u balkonových oken), no pak jsem málem odešla když mi řekla že si můžu okopírovat obrázek z projektu a tam si to pastelkou namalovat jak se mi to bude víc líbit. To jsem řekla že v dnešní době kompůjtrů a vizualizací si snad dělá legraci...... No nakonec jsme se nějak domluvili, ale manžel evidentně čekal že ukážu prstem "tak a tak" a pojedem, já de facto taky - a pak jsme tam debatovali skoro třičtvrtě hodiny. Myslím že na konci si paní prodejkyně říkala něco o "zas...ných mřížkách" nebo tak něco podobně milého....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.