| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Gerbi ještě jednou gratuluju. Je super, že to doma tak klape!!! A je dobře, že ti jizvu pohlídali...páč to není žádná sranda. Mě u Vojty už docela taky táhla, ale že by se rozhodli to kvůli ní vyvolat dřív..to ne. Holt na Silvestra se nikdo nechtěl zalamovat s prací, že!!!

Tak se k vám taky dostávám. Sice se snažím ve volných chvílích něco dočítat..ale nějak ty volný chvíle moc nejsou ~t~
Už jedem na plnej režim..máme tak 3x týdně nějaký výjezdy..buď Lucinka rehabky, bazény a jak se oteplilo tak nám začnou i koníci, nebo Vojtíšek poradny, očkování a tak.
Je to docela únavný..hlavně všechno zorganizovat s kojením..naštěstí se dá Vojtíšek docela dobře předpokládat, tak to jde. Ale skoro denně ho musím budit, páč sám by si dal třeba pauzu mezi kojem 4 hodiny, ale já, aby mi to vyšlo, mu nastavuju po 3 apod.
Už mám tak zajetý vyexpedovat Vojtu a Anežku do auta, že je to rutina. Zvládám už dobře i všechny tři najednou, ale zpocená su při tom vždycky až na p*...

Někdy mě přijde líto, že Vojtíšek nemá klid, že ho pořád někde taháme a budíme, ale říkám si, že to zvládla i Anežka, tak si holt zvykne od malička a pak ho nějaká změna nepřekvapí.

Včera dostal Vojtíšek první Hexu, jako správnej chlap to náležitě ořval a i u prsa si ještě stěžoval, cože mu to udělali. To byl snad jeho nejdelší pláč v životě. Jinak je moc spokojený, usměvavý a povídavý mimuško. Reakce žádná, ani teplota, ani protivnost, pláč..nic. Tak sem si oddechla. Jdem na další za měsíc a dostane rovnou i Prevenar 13.

Jinak je nádhera jak je už teplo a krásně...hned má člověk lepší náladu a taky super, že nemusíme děcka už tak oblíkat.

Jdu chrupčit...Vojta má první pauzu tak 5 hodin, tak ať si něco nadespím. Dobrou všem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.