| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak ráno bylo šílené. smlouvala jak mohla, že do školky nejde. Pry že školka je "fuj ble hnus". Ještě v autě nadávala, že do žádné školky nejde. i ve školce protestovala. Jenže jí nic jiného nezbylo že...~n~ Dneska měli ve školce divadélko. Tak to docela zabíralo. Tak že teda na ten jeden den jo, ale pak už zas že ne. ~o~ No prostě musíme najet na zaběhnutý režim...~6~
Evisto, se samozavlažujícími truhlíky fakt zkušenost nemám ~d~
Už se těším na fotečky Sárinky v nových brýlečkách :-)

Dneska jsem po práci jela na finančák - podat si daňové přiznání. Protože mi ho účetní poslala zpět - až ho celé vyplnila (ještě že tak), že prý nemám u minulého zaměstnavatele podepsané jakési Prohlášení. Tak že si to musím zanést na finančák sama. ~d~ nějak to nechápu. Protože jsem to jen dala na podatelnu. Ona si to tam orazia razítkem. A šla jsem . tak nechápu jaký je v tom rozdíl, když jsem to tam dala já. Nebo kdyby to tam dala účetní z firmy ~d~~d~~d~

Pak jsem schválně speciálně jela do Lidlu, ptž tam měli v letáku - měli tam mít inliny brusle - chtěla bych se to ZKUSIT naučit.... a taky různé chrániče. V letáku to vypadalo fakt dobře. No ale na prodejně ani Ň ~q~~q~~q~.

Teď jsem si uvařila jídlo (Manči je u tatínka) na zítra do práce (ať trochu pošetřím stravky), a pozítří. Mňamka - čína, rýže. Už se na to těším. ~w~~w~~w~

valím si umýt hlavu. a asi spát. páč chci jet do práce na půl sedmé ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.