| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

.... jo, to byl taky super zážitek...

mívám stěhovací mánii, nedovedu se přeonačit, tak prostě stěhuji nábytek... když není kam nábytek, debordelizuju šuplata.... a stěhuju....

byla jsem požádána o nějaký úklid bytu kamarádky - OPRAVDU KOMPLETNÍ - na to jsem se ptala, zda včetně šuplat,
"hele... jestli tam najdu něco kompromitujícího, tak jí to prásknu",
"v klidu, nic tam není, vyluxuj šuplata, srovnej prádlo, prostě echt..."

No tak ECHT = ECHT podle mýho


kamarádka tu dlouho nebyla (tohle fakt domluveno jejím manželem - to bylo hezký, že si vzpomněl) a mně připadalo nepraktický umístění jejich prádla... souhlas jsem měla

Kamarád pěkně poděkoval... volal on i ona, že úžasný a moc díky, že samozřejmě si najdou jiná místa pro své věci, ale ten návrat byl super jak v novém bytě.


Odpoledne volala kamarádka.... a trvalo asi 20 minut, než jsem přes řehot zjistila, co se stalo..... no lovec, šel do šuplata se spodním prádlem, viděl černý, navlíknul si její tanga... ještě prý obráceně.... obleček, košilku, navoněl se a odkráčel do zaměstnání....

Ona má velikost 38 on 44... asi měl hustej den ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.