| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jj, mají tam ted fakt super věci - v tom lidlu. ale fakt jsem si nějak nevšimla, že to mají rozděleno na různé dny. Jsem myslela, že prostě celý leták platí od 14. ~o~
Třeba ten Persil 7 kg za 269kč, to je super cena.
ale i nějaké další věci.
ale já jak tam fakt nechodím jak je rok dlouhý, tak jsem se tam vůbec neorientovala, a byla jsem na*raná, tak jsem za chvíli vypadla.

Jj, na holčičky se krásně nakupuje že jo? :-)
A určttě to i tebe Leoni hrozně moc potěšilo, že ségra dala Vikči takovou věc, že se zajímá o tvoje zlatíčka. A taky to, že se jí to tak líbilo. Asi bych z toho byla až naměkko. :-) jak se znám .... já jsem hrozná cíťa. Ségra jak občas někdy něco takhle třeba koupí Marušce (jako že koupí Zuzce, a přibere něco výhodného - třeba elasťáky za super cenu, nebo bundu v sekáči), tak jsem z toho taková dojatá, jako že myslela i na Marušku hnedka ~s~

Leoni tak to vyfoť ty brýlečky - ty skla. z profilu. docela mě to zajímá.
Oni to dělají prý nějaký výbrus - jakože prý se tím nějak změnší průmět toho skla nebo co. Vysvětlovali mi jednou v té optice, co tam necháváme dělat všecky brýlky. a za to jsme nedopláceli. No i tak to není nic závratného co se "tenkosti" týče. Ale jednou jsme nechali udělat brýlky jinde - jak byla úplně mimi - rok a čtvrt - a to byly doslova lupy - to se nedalo. vypadala jak postižená ~Rv. Prostě někdo to umí a někdo asi ne. Protože pak jsem tam do té optiky zašla, když jsme jí nechali udělat ty další brýle v té optcice na fakultce (kam chodíme - doufám, že je to přehledné.... asi moc ne... už bych se v tom taky asi ztratila v tom mojem líbesbrífu ~f~~j~), a ukázala jsem té optičce ten recept, a ona, že prý to by chtělo asi ztenčené. Tak říkám, že ty co má na sobě, tak že ztenčené nejsou, nepřipláceli jsme nic. A nejsou to lupy. Tak říkala, že ona neví přesně co se tam dělalo, a kdoví co, jak se vymlouvala.... prostě někdo se snaží i když si nepřiplatíš za ztenčení...~R^
tak to prosím vyfo´t.
taky jestli si vzpomenu,tak vyfotím z profilu Maruščiny brýle.

jj, v tesku mívají NĚKFY hezké věci, ale dlouho to nevydrží. ten materiál. ale zas za ty prachy...
jsem si tam minulý týden koupila tričko s těmi nabíranými rukávky - když jsem vzala dvoje - tak bylo jedno za stovku ~R^ akorát mi z toho trochu leze pneumatika. ~q~ ale to je blbýma riflama, beztak ~l~, až si k tomu vezmu kalhoty.... určitě.... tak se pneumatika tak rýsovat určitě nebude ~2~~2~~2~~:-D (no nevím...)
a ještě další černé triko s 3/4 rukávem - na vrstvení - ted ho nosím furt - přes to nějaké tričko s krátkým, a vypadá to fajně, a furt něco "nového" ~:-D
a ještě hezkou halenku s drobnýma kytičkama - s nabíranými rukávky (ze 370 na 220kč), tak ta se mi fakt líbila. je taková svetloučká romantická vypasovaná hezky. mamka jak mě viděla, tak byla jakási dojatá že prý jsem v ní jak malá holčička :-)

tak a fčil nevím, co jsem ještě chtěla napsat, bo jsme se s kolegyní zakecaly.... o kolotočích, o houpačkách.....
mám to tu taaaak ráda :-)~s~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.