| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, mám zřejmě stejnou sušku jako ty. Ze začátku jsem si vůbec nevěděla rady, tak mi manžel domů dotáhl přímo pána ze zákaznického sevisu z prodejny,aby nám to vysvětlil~:-D. Holt můj manžel se s tím moc nepáře, pán ze servisu si asi myslel své,ale dorazil a vysvětlil vše, co jsme chtěli~t~.A byl dokonce i docela příjemný. Takže z toho, co nám řekl: ty otáčky tam jsou prý od toho, že tam navolíš na jaký počet otáček jsi prala - resp. odstřeďovala prádlo v pračce /já si do té doby myslela, že tím zadávám počet otáček na jaké to chci sušit a bylo mi divné, že suška přece nemá žádné otáčky~5~, tohle mě vůbec nenapadlo/, dáváš tím prý sušce vstupní informaci o tom, jak moc je prádlo mokré. S touto vstupní informací se ji prý samozřejmě pracuje líp než když žádnou nemá, ačkoliv si prý ta suška stejně vždy po určitém čase přeměří vlhkost prádla a zkoriguje si dle toho program.A asi to tak je, protože já třeba zapnu sušku, ona mi vyhodí čas třeba 2.20hod. a za půl hodiny už je tam třeba jen 60min. Prostě to přepočítá dle aktuální vlhkosti prádla. Doporučil nám vždy nastavovat na sušce 1000 otáček,i když v pračce pereme na víc, zatím to tak dělám a vypadá to, že poradil dobře. To nastavování DRY /to min, max./ je to jak moc chceš mít prádlo suché, doporučoval klidně dávat maximum. Já to dávám tak, že když se obávám,aby se tam něco nezdrclo dám střed, jinak maximum. Ale je fakt, že pokud nedám max. tak pak někdy ještě dosušuju tou funkcí TIME. Vysvětloval nám, že tím opět dáváš sušce vstupní informaci, jak moc chceš mít to prádlo suché, že někomu se třeba zdá na tu nejvyšší přesušené, někomu zase naopak na tu nejnižší zavlhlé apod.V podstatě jí dáš třeba vstupní info:prádlo jsem prala na 1000 otáček a chci ho mít absolutně suché a ona by to měla dle toho přizpůsobit.Jinak jako vzorek na kterém nám to předváděl jsme mu dali právě povlečení a vysušil nám ho tak, že bylo jak vyžehlené,ale já i manžel jsme zapomněli jak to dělal~n~ ,a tak máme stejný problém jak ty, minule teda vypadalo příšerně i když jsme ho hned povlékla, fakt jak když vypadne krávě z tlamy. O aviváži nám řekl, že se nesmí dávat, protože jednak zanáší sušku a jednak se jí právě potom hůře měří vlhkost prádla, protože je prádlo tou aviváží jakoby zalepené. Doporučoval tu aviváž v ubrousku, koupila jsem ji od Lenoru a jsem s ní docela spokojená. Teď si honem už nic dalšího co říkal nevybavím...pokud si ještě vzpomenu, tak ti to dopíšu.Nebo pokud máš ještě nějaké otázky napiš je a třeba jsme se aspoň na něco z toho také ptali...Doufám, že jsem to napsala jakž takž srozumitelně...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.