Nemáme, ale než jsem viděla cenu tak jsem o tom vážně uvažovala . Né ,že bych se tak strašně bála,že mi dítě někdo unese , ale už jste někdy někdo hledal dítě? To je pocit,který bych žádnému rodiči nepřála. Zaujal mě ten příspěvek, že to v testech neuspělo - děkuji za info, to mi ušetřilo spoustu přemýšlení.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.