| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo a ne... Rozmazlují tím, že jim neustále cpou nějaký sladkosti a čínský šmejdy na hraní. Já jsem ta špatná matka, která jim nedopřeje pořádný jídlo ani nic dobrýho. Tedy že batolátku rok a půl nedopřeju uzeniny, čokoládu a smažené a školkáčkovi totéž dopřeju jen ve velmi malé míře. Že být na mně, budou si prý hrát jen s klacíčkama. Co na tom, že půlka hraček od našich se rozpadne do dvou dnů... případně že na místě babičce ukážu, jak se z hoto loupe parádní čínská barvička, padají úžasné barevné chlupy, no mňam pro mimino. A hele ta ostrá hrana... to se babička naprdne, před dětmi řekne jak jsem jí zakázala jim to dát a uraženě to odnese... aby to za týden přinesla znova.
Zato jak píšeš, děti neustále za všechno peskují. Když to vidím, říkám si, chudák já, už chápu, kdo ve mně utlačil skoro všechnu kreativitu. Zvlášť starší kluk (3,5)dostává sodu. Babička nesnáší ale i celkem nevinné záležitosti, třeba si spolu staví z Dupla a babička je pomalu na prášek, že malej chce dát žirafu na střechu. Žirafa přece patří do ZOO, a jak by se na tu střechu dostala? Mladej suše odpoví, že po žebříku ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.