| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj Lili,

to jsme rada ze si em apson enkdo pamatuje :-)

ja jsem take na dame uz zadala,ale nikdo se mi rovnez neozval a mrzelo me to dost....pokud me tam holky enchtely kvuli tomu ze resily enjake osobni veci mhly mi to napsat, emial jsme na sebe mely.....ted mam sice na FB pridanou Rybku,ale take temer neodpovi tak to radsi neresim...

ja tady moc nejsem, prece jen jsme porad enkde na vylete, Jenicek zachal chodit do skolky i kdyz soukrome bo na statni jeste nemame narok jelikoz jsem doma se Zuzankou (05/2009) ale libi s emu tam a je spokojeny:-)

no a ja jsme zacala doma pect dorty, cukrovi, kolace, proste temer vse na zakazku a snazim se vydelat nejaou korunu navic takze moc casu enmam...ale je fakt ze obcas by se mi siklo poradi nebo spise zjistit jak co deljai jini ctyrleti sikulove;-))

snad se obcas ukazu uz se tesim:-)

zatim vsem preji hezkou nedeli:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.