| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Milé mamky,
ráda bych se trošku rozepsala k tomuhle příspěvku. Psal ho za mě pan Pavlín (správce a tvůrce těchto stránek) - původně jsem chtěla přidat téma do diskuze.
Nejdřív něco málo k mým koníčkům: nikdy jsem neměla čas šít, takže teď toho využívám a snažím se ušít něco pro Kubíčka, což mě baví a zároveň se v tom trochu zdokonaluju. Taky občas pletu, protože to na něj rychle přibývá. Dalším koníčkem je taky inet a práce na počítači celkově (teď momentálně mi zbývá čas maximálně na Kubíčkův deníček, ale už přemýšlím i nad www stránkami - ne rodinnými nebo jenom částečně). Nechci dělat reklamu, ale celkem hltám téměř všechny příspěvky, které jsou na tomhle serveru.
Já jsem zamýšlela tohle téma hlavně kvůli tomu, abych získala nějakou inspiraci. Začínám mít potřebu něco vytvářet (nemusí to být pouze materiální podstaty) a ráda bych do toho časem zapojila i prcka. Takže bych třeba chtěla vědět, co se dá tvořit s ročním neposedou.
Dost často přemýšlím, co budu dělat po mateřské. A pořád častěji zjišťuju, že se mi nechce vracet zpátky do zaměstnání (to, co jsem dělala mě bavilo, ale začíná to být celkem stresující). Proto bych ráda věděla, kolik maminek přemýšlí stejně a kolik jich třeba začalo z mateřské podnikat.
Díky Marcela

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.