| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se léčí bradavice

Chtela bych se podelit o nasi zkušenost s bradavicemi. Natalce se udelaly v zadecku. Absolovala seskrabnuti v celkove narkoze v Motole. Za mesic je mela zpet. rychle se sirily. Pul roku jsme chodily kazdy tyden na mazani nejakou toxickou vodickou (která by se namela detem ani mazat) do Motola na kozni po pul roce byly bradavicky az na jednu skoro pryc. Stacilo ale 14 dni bez namazani a byly tam znovu. Takze jsme dostaly dalsi termin na operaci 10.ledna. Zacala jsem schanet informace a rady. A vypada to ze jsme zvitezily!!! Druhy tyden mazu Natalce bradavicky Propolisem masti a jednou za den propolisem vodickou. A bradavicky zmizely. Ve stredu jdeme opet na kozni do Motola jsem zvedava co na to pani doktorka. Je mi lito toho půlrocniho trapeni a hlavne vadi ta toxicka latka. Pritom staci prirodni produkt:

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.