| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Zakládám další téma, když už jsem se k tomu počítači dostala. Posledních pár dní má moje skoro šestitýdenní holčička hrozně opruzenou pipinku a stehna kolem, je to tmavě červený a jsou v tom pupínky. Asi to bude i tím teplem tady, máme celý den kolem 28-29 stupňů uvnitř, vlhkost 73%, venku to samý. To spinkání v manduce tomu asi taky moc nepomáhá. Zkouším na to všechno, co tady mám, ale vůbec se to nelepší. Možná proto, že to střídám a nic nepůsobilo tak dlouho, aby to mohlo zabrat? Mám tady následující:
- calendula mateřská tinktura šedesátiprocentní roztok s alkoholem
- calendulový krém na zadeček od Weledy
- práškový pudr na bázi kukuřičnýho škrobu
- Mitosyl krém na `červeň zadnicová u kojenců` (volně přeloženo)
- taková červená `vysušující` voda, ještě jsem to nezkusila, musí se použít do měsíce po otevření lahvičky a já tady mám jen jednu.
- Argentyn 23, takový homeopatický antibiotikum dobrý na všechno - zkusila jsem jednou
- Arnica homeopatický krém, Homeoplasmine - to jsem ještě nevyzkoušela, má někdo zkušenosti?

Mazala jsem ji tou calendulou krémem, teď jí dávám tu mateřskou tinkturu a zasypávám pudrem, Mitosyl jsem zkusila párkrát, ale nic se nezměnilo. Mohla by to být kandidóza?

Co bych ještě mohla zkusit, případně v jaké kombinaci? Nebo něco úplně jiného? Vypadá to hrozně ~n~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.