| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No tak já jsem lenora ~f~ jsem se k tomu vyfocení brýlí ještě fakt nedostala ~f~
Naše brýle jsou tak asi nastejno jak vyfotila Evista - tloušťkou skel.
A Manči má na každém oku +4 dioptrie normální a +2 dioptrie cilindr (nebo jak se to píše)... takže dohromady +6 na každém oku.
Sára má kolik dioptrií?


Musím se přidat k tomu, že je Sára kočena fakt jo , a vypadá jak školačka. Taková jakási dospělá ~;)~R^

Maruška šla do školky až dneska. Včera mě fakt ukecala. Protože byla hotová úplně. jsme byly v neděli v Shoping parku, v novém obchoďáku KIKA - bylo tam plno úkolů pro děti, focení (různé blbosti na hastrošení, a pak fotokoutek, tak jsem se taky vyřádila :-), dostala plno odměn) ~R^ a pak ještě v Globusu - koupit Marušce k nározkám brusle - inliny - měli tam speciální takové že tam není jen jedna řada koleček, ale že na patě jsou ty kolečka dvě pro lepší stabilitu. Takže ty dostane k nározkám. a chrániče. a ještě helmu.
Zkoušela jsem si od kolegyně taky - půjčila mi. Ale ani jsem se nepostavila, a už jsem byla na zemi. ~f~ fakt je to maras, potřebovala bych taky ty s těma dvěma kolčkama vzadu. Ale brázdím internet, a nemůžu žádné takové najít ~n~ kdbybste někdo věděli o nějakých takových , dejte mi please vědět. bo já bych tež chtěla jezdit s Manči. ale tohle nedám - klasické inline.

Leoni, ona je Vikča taková drobounká, miloučká, že oni ti kluci už možná mají od malinka takový ten ochranitelský pud, že jsou do ní všichni zamilovaní :-) a samo že je mooooc hezká ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.