| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Když jsi nenapsala - nic... jen to, že nějaké rande a přijel člověk, co se nemyje....

Nesledovala jsem témata - změny nicků - narážky na jinou diskuzi.

Vnímat to mohu různě - viz. to, co jsem popsala teď - PRVNÍ REÁLNÉ RANDE A SETKÁNÍ.. ani na pokoj by mne nedostal, kdyby to tam nejiskřilo. Za mne by to za předpokladu - té nablblé hygieny - nemohlo jiskřit (ale někdo to neřeší nebo má jinak. Třeba mu vadí, že chlap nevoní přírodou - KAŽDÉHO VĚC).

Ve chvíli, kdy by to vadilo.. zpátečka. Za mne, první reálné rande a setkání = vlastní pokoje. A netvrdím, že bych na tom druhém pokoji nepřistála. Pokud by nevadil ten nedostatek hygieny. V ideálním případě (kdyby ten nedostatek nebyl) by ta švanda stála dvojnásobek financí za vlastní pokoj ač jsme noc strávili na jednom pokoji.

Ideální případ nenastal, nastat mohl... ale na převýchovu nevěřím.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.