| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahojík,koukám kolik tu je negativních názorů,o)tak já za sebe,i když teda u mě dárcovství zkončilo na nezájmu dr.,o)ale stimulaci mám za sebou kvůli IVF.takže mám za sebou 2 a u obou případu naprosto skvělý,žádné šílenosti,kterýma mě všichni strašili,o)naopak dokonce ted po delší době mi můj dr. řekl na preventivce,že tak nádherný nález jsem neměla.trpívám,ale opravdu hodně na cysty,po asi dvou letech od posledního pokusu,žádná cysta,ale to je vedlejší,no prostě i když jsem na vozíku,mám zdravotní problémy jiné,pro mě bylo to stimulování přínosné,i když žádný pokus nevyšel a peněz je fuč hafo,o)dokonce jsem i hubla,i když mi každý hrozil,že po hormonech budu přibírat,čehož jsem se jediného bála,s mou váhou,o))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.