| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stormer
Nejhorší je, že se ta manipulace těžko dokazuje - okolí toho člověka třeba i vnímá jako Pana Úžasného.. a nikdo nepochopí, co on tomu partnerovi, kterého přeci "miluje", vlastně dělá.. Jakmile jsem chtěla chodit třeba dvičit - bylo to o tom, že se svou postavou něco takévého nepotřebuji, že se nebude mít kdo starat od dítě, co si to vymýšlím a nakonec - jaké chceš mít "své zájmy" - když ty žádné zájmy nemáš? Když už jsem si to prosadila a zapsala se třeba na akvaaerobik - napřímo to nezakázal, jen jsem si to pak "užívala" - po návratu dusno, kontroloval mi, jestli mám mokré vlasy (protože kdes to vlastně byla? a kdoví s kým?).. Fungovalo to tak, že jsem si skutečně příště kroužek rozmyslela.. postupně jsem přišla o všechny zájmy, o všechny přátele.. byl jen manžel a jeho svět, jeho zájmy a jeho rodiče, dokonce i jeho bratr (mého vytěsnil též)..
Držím palce -toto tu uvádím, co je možné očekávat od "milujícího" partnera. Pro celou jeho rodinu jsem zůstala tou "mrchou, co mu ublížila a utekla od něj k jinému" (důvodem není pro ně jeho povaha, ale můj nový vztah - NIKDO nevezme na vědomí (nikdy), že nový vztah vznikl z důvodu nesnesitelnosti a nežitelnosti s manželem - tedy ano, mohla bych tak žít - kdybych žila pro skutečnost, že už brzy umřu a že mě z tho vysvobodí smrt (měla jsem ty myšlenky)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.