| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevracela bych ho, děti ve dvou letech někdy přestávají po obědě spát a nic ti nezaručí, že zase spát začne když dudlík vrátíš.
Dcerce jsou právě dva roky a dudlík měla první měsíc svého života, spí po obědě cca každý druhý den. Když neusne, stejně je hodinku a půl v postýlce aby si odpočinula-ona si povídá, vyslíká panenku atp. a já si aspoň dám v klidu kafe-jsem ve 38.tt, takže taky pauzu potřebuju. Myslím že můžes synka zvyknout na to, že po obědě se jde odpočívat, i kdyby neusnul.

Už jsme měly období (malé bylo 18 měsíců) kdy mi asi měsíc po obědě nespala vůbec, ale upravilo se to a zase začala spávat, denně, momentálně spí zhruba obden.~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.