| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

No to by byla pakárna ~a~.

Mě by teda lákal ten druhý stupeň (ten první taky, ale to si leckdo odučí doma sám), ale vím jistě, že bych nebyla schopná obsáhnout jako jedna osoba všechny předměty....tam už by možná muselo spolupracovat těch učitelů víc, ne?
Já vím, že u vysokoškoláka se předpokládá, že kromě svého oboru vládne i cizím jazykem a má znalosti i v ostatních oblastech dostatečné, ale třeba já bych jazyk nemohla učit ani na prvním stupni a moje schopnost zlepšit se v tomto směru je skoro nulová (teda v angličtině, v němčině by to bylo jiné, ale tu zase málokdo chce).
A zase si myslím, že spousta vysokoškláků není schopná podat fyziku nebo chemii, tak to asi už bude dost náročné, ta organizace DŠ, ne? Uvažujete některá o pokračování na druhém stupni, pokud by to povolili?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.