| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jééé to jsme ráda, že se tu objevily známé tváře,

Štěkni- Evelína je číslo, ale vždycky si ráda přečtu ty její hlášky.Jonáš se taky rychle učí, psměšné básničky typu Lenka plenka podprsenka apod.Nedávno se naučil od Kláry( slyšel to je jednou) prší prší jen se leje dám si hlavu na koleje až pojede vlak, udělá to cvak, hrozně se tím chlubí a řehtá se tomu. Na jednu starnu dokáže být ještě pořád roztimilý a dětský, snažím si to užívat, na druhou už z něj lezou i lumpárny, no jo školka
Dlouho jsem nečetla nic na blogu ale ty jsi ted déle nepsala, vím, jak to máte těžké. Naše problémy jsou proti tomu nic,ale vy to i tak hezky zvládáte v rámci možností.

Carculko- Joník měl taky píchlé ouško, je to 3 týdny zpátky, předtím týden nachlazen a prostě mu to tam sedlo a neuděláš nic. Jediné pozitivum bylo to, že jsme mu nenasadila ATB a zvládl to jen s erdomedem( samozřejmě po konzultaci s Dr.
Já jsem posléze od něj chytla šílený a urputný zánět nosohlatnu, manžel též zdravý nemocný a Klárku bacil skolil v uterý, takže je doma, taktéž poprvé od zač. školy.
Ale jinak pohoda.Přesadila jsme si všechyn zlené kytky co mám doma, zítra se chystáme něco podělat venku , chci si nasadit do záhonku keřmánek, česnekopažitku a polníček, věřím, že to bude slimákum zase chutnat jako loni... Už raší pažitka
Uvažuji také o nějaké pidiskalce , manžel to vidí jinak prý to mám vše sadit do květináču a to já zas nechci tak to asi nechám uležet..
Hezké jaro všem




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.