| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Moc se do diskuzí nezapojiji, ale tohle mi nedá...
Mám dvojčata 28m a kočárků jsem vystřídla požehnaně, až se na nás lidi dost koukali...ale to je vedlejší.
1)kočár HADBOR kombinace a jim podobný DORJAN APOD..., ty si nekupuj. Až budou děti větší a těžší, kočár bude taky těžší a přehazování rukojeti bude na prd, protože se změní těžiště a pomalu nenajedeš ani na chodník.
2) HERQULES už jsem musela v 6ti měsících prodat, děti měly málo místa kolem sebe a byly natlačení jak sardinky, taky se mi tam nelíbila příliš nízká bočnice
3) PP DUETE SW S VOLANTEM neber, je těžký už jen do mírného kopečka, špatné zatáčení
4)jakékoliv golfky taky ne, budeš kopat do prostředních koleček a 100% není do terénu
5)CHIPOLLINO špatně zatáčí a nadřeš se
6) teď máme opět ZEKIWU 3kolku bez otočného předního kola a je to snad ten nejlehčí kočárek, zvládně všechny druhy terénu, jezdí skoro sám, je super na in-line brusle apod...

Pokud bych byla zpět na začátku, určitě řeším jinak.
Pro mimi bych si koupila jen hluboký kočár, něco jako bývala LIBERTA apod...nebo 2 vaničky vedle sebe.
Pro děti od 6m bych pak koupila sportovní, ALE S NAFUKOVACÍMI VELKÝMI KOLY, přední otočné, velký nákupní košík, lehká konstrukce...taky aby byl nízký, až budou děti větší, aby si tam sami nalezly a slezly dolů.
Kdyžtak se mrkni na MMB, když se ti bude nějaký líbit, zeptej se té dotyčné mamky, jak se jí s kočárem jezdí.
Nekupuj sourozenecký, většinou nejdou obě opěradla dát do úplného lehu, ten pro dvojčata fakt není.
Pokud budeš chtít ještě něco vědět, písnu mi rovnou na email, moc sem nechodím.
Také jsem z vesnice, auto velký, takže vím, co máš na mysli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.