| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

babiki,
morálka není univerzální, takže co je pro někoho selhání, bere jiný zcela věcně a naopak, to, co je pro mne nemorální a nepřijatelné může klidně dělat kdekdo a ani se nad tím nepozastaví. ~;)

Nevím, jak si představujete "ženskou solidaritu" - měla by např. každá "lovená" potenciální milenka informovat manželku o tom, co její choť provádí a jak o ní za jejími zády mluví?
Můžu tě ujistit, že pro mne je daleko horší představa, že můj partner o mně někde mluví jako o megeře, hysterce, frigidní osobě apod. (jak už to ženáči dělávají) než to, že si někde zaskotačí s jinou, která má hezčí prsa. TOHLE by pro mne byl důvod k ukončení vztahu, ne nějaký nezávazný sex bez následků. Pro mne je nemorální lež a pokrytectví. Především ve vztahu mezi mužem a ženou.

To mne nepřestane fascinovat... jak moc nikoli nezanedbatelná skupina manželek bojuje o samce, který se chová jako vemeno. ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.