| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Symboly svatebního dne

Vzhledem k tomu, že chystám za 4 měsíce svatbu, jsem vděčná za každý dobrý nápad, který tento nádherný vylepší. V našem případě ho chci prožít co nejlépe,protože se nám stalo něco, s čím jsme nepočítali ani jeden. Naše svatba byla z počátku plánovaná jako z rozumu. Byli jsme dobří kamarádi, rozuměli jsme si a mysleli jsme si, že bez vášní náš vztah bude lépe držet. Před týdnem jsme slavili zásnuby a museli jsme si navzájem přiznat, že naše svadba zdaleka není jen z rozumu. Prostě je z toho najednou láska jako trám. Takže budu vděčná za každou radu od zkušenějších.Zároveň bych ráda našla nastávající nebo novopočenou maminku, která by si se mnou chtěla po internetu dopisovat nebo by chtěla občas někam zajít a předat mi své zkušenosti ohledně, protože můj drahoušek chce dítě (finanční problém není, věk také ne mě je 21 jemu 28)a to tak, že včera už bylo pozdě. Závistivě nakukuje do kočárků a už si představuje jak se o nás bude starat. Za každou radu nebo odpověď děkuji. Verča

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.