| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ty jo, tak ani nevím, jestli zvládnu reagovat na vše, na co chci.....~5~

Tak Evista:
Malá na to trpí docela často. Pomáhají jí hodně obklady z měsíčku lékařského. Jako že udělám normálně odvar ze sypaných bylinek. a pak na vatičku. pozor barví to.
Takže leží na ručnících - tak dvou, at to neprosákne. roztažené nohy. a požitkářka ~:-D já ji tu pipinu ťapkám vatičkou namočenou v tom odvaru. Fakt jí to pomáhá. A taky zabírá měsíčková mast - máme od Weledy. byla sice hodně drahá. myslím, že 170kč, ale už ji máme hrozně dlouho. je to velká tuba. je to i pro novorozence. Ale určitě je i levnější varianta. a fakt tohle jí zabírá líp jak všelijaké masti typu Aviril, Imazol apod.
Ještě taky pomáhala dost mast Pevaryl pasta. Ale "pasta" , ta už se myslím prý nevyrábí. A je na recept. je to přímo na kvasinkové infekce. Ta zabírala perfektně. Teď se dělá Pevaryl krém. Taky na předpis. Ale je to hodně řídké. a vytírá se to pak do kalhotek ~Rv
Má tohle hodně často ~6~

Ad Lešná.... to by bylo super. Ale ještě jsem tam nevolala ohledně termínu. Ach jo. Chci tam zavolat až z práce, ať neprovolávám kredit. ~f~ Takže asi v pondělí, až půjdu do práce. Ale bylo by fakt super, kddybychom se tam sešly. Chtěla bych termín na září. Ale doufám, že bude ještě volno. Na prázdniny bych chtěla ještě něco jiného - taky něco vyhlídnu na Slevách ~R^

Do práce jsem ještě nešla. Nevím jestli jsem to tu psala o tom Maruščinym palečku na ruce, jak tam má infekci, jak si kouše nehty... tak už má málo nehty... protože už žádné nemá. Tak se pustila do kůžičky okolo nehtu. A zanítilo se jí to. Asi se jí tam něco dostalo. Takže tam má zánět jak "byk". No má to fakt hrozné ten palec. Dostali jsme od dětské v úterý mastičku Framykoin a Betadine. Mažu to. Ale vůbec to nepomáhá ~n~ Dr říkala, že jestli to nezabere, tak v pátek na chirurgii. Takže jsme tam jely. Doktor jí na to dal jakousi mast, co prý vytahuje hnis, má to zavázané obvazem. A máme přijít v pondělí na kontrolu. že jestli se to nezlepší, tak jí prý bude muset strhnout část nehtu ~n~ a rozříznout to ~n~. Jen to píšu, tak je mi zle ~n~ No doufám, že se to do pondělí zlepší ~n~
Takže paragraf trvá.
Ale volala mi kolegyně - šéfová. A říkala, že v klidu. že v poho. že je začátek měsíce. A že nechodí ted moc práce. Že to zvládají v klidu. A že klidně to mám v pondělí pořešit. a přijít až v úterý. Kecaly jsme dlouho. Ona je hrozně fajná. Sedíme vedle sebe. Udělaly jsme si to tam super tedka v březnu jsme si přestěhovaly stoly, tak že tam máme samostatný vchod jen k "nám". Máme to tam super. A naproti nám sedí další dvě - jedna super. Druhá přišla ted od dubna. ještě jsem ji ani neviděla. Ta bude sedět naproti mě. Ale mají už jiný vchod ~;) tak doufám, že bude fajná. A pak tam máme další dvě.... takové kravky....~d~ale ty jsou ode mě daleko. a ony dvě si vyloženě sedly.

Za další.... Mochi... no božátko Lucinka. že se jí to zas objevuje s teplejším počasím ~7~. A co říká doktorka na moře? pomohlo by? nebo spíše zhoršilo? Myslím že lepší pro Lucinku bude, když ty neštovice nedostane, aby se jí ta nemoc (nevzpomínám si na název) nezhoršila ~6~

Ad pojišťovák.... fakt někdo na to má talent. A ta paní, co jsem o ní psala, tak fakt ji lidi sami volají. Umí v tom chodit. je dobrá ~R^
Ale úplně tě chápu Leoni, jak já jsem hledala práci.... a vy to víte, jak jsem se snažila, jste to se mnou prožívaly ~s~ tak na to jsem ani neodpovídala. Tohle bych fakt dělat nemohla .

Ještě jsme vlezly do super sekáče co je u polikliniky. Tam vždycky pokoupím. Koupila jsem si tam super retro sukni. takovou masi hnědou. Ale je totálně perfektní. maxi až na zem. jen za 80korun. A Marušce kšiltovku růžovou krásnou. Nádherný mišankový (mišankový=takový ten plyšový materiál) červený s disney princeznama. Jak nový za pajdu. Nějaké hadry na Pálení čarodějnic.
Pak jsme zajely do Globusu na oběd. a na nákup. Měli tam v akci helmu ma kolo..... na ty inliny.

No a to je myslím všecko. ~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.