| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky, tak jsem trošku dočetla, trošku si toho pamatuju, ale ne moc.
Pojišťováka bych dělat nemohla taky, na to prostě nemám. A kór v dnešní době, kdy lidi nemají vůbec prachy. Stačí mi že obstavuju v práci nemovitosti a vystavuju exekučáky na účty, a už tak je mi těch lidí líto.~n~

Julinka od bráchy už je doma, bere ještě antibiotika, má jakýsi reflux nebo co to je, vrací se jí moč močového měchýře zpátky do ledviny, ale prý jsou na to léky a s věkem se to upraví, snad, takže se lepší.

Já jsem byla teď 9 dní taky neplánovaně na paragrafu, Marťa měl minulý týden horečku v noci, 39,3, úplně nečekaně, tak jsem s ním šla, měl i rýmu, a zůstala jsem doma. A dneska už jsem měla jít do práce, ale ještě jsem si vzala dovolenou. V pátek se mi jaksi vůbec nechtělo, a ještě jsem měla školu - zkoušku, kterou jsem nejspíš nedala ~n~~n~~n~

Děti jsou u babičky, tak mám teď pěkný klídek a pohodu. Nedělám nic, čekám na zprávy a na seriál o koních.

Janet ale je super, že se ti tak v práci líbí, vzpomínám na tvé pracovní začátky, a musím se usmívat, jaké to bylo, jak jsi popisovala, a že to tam máš teď fajn.
Mě bude asi líto, až budu muset odejít (příští rok v červnu - asi), líbí se mi tam, i kolektiv je fajn.
A už nevím, tak se mějte a už se konečně všechny uzdravte i s dětma!!!! ~3~~3~~3~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.