| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Terez, jsem ráda, že si písla co u vás nového.... My o tobě moc nevíme. Jinak jak píšeš, je to s těma nemoce k posrání. Já už jsem taky sprostá jak dlaždič, páč nenacházím slov. Letos je to šílený s tou nemocností. Už aby to bylo za náma.
Já sluneční brýle pro viki nemám, tak nějak to docela zvládá i bez nich. Budu dávat kšiltovku... Nám dioptrie dr. nesnížila a myslím, že ještě pár let nesníží..... Uvidíme...

Evisto takže říkáš, že se ti to pořád nelíbí a radši jdete k dr.? No pak písni co dr na to... Možná že by to chtělo přímo dětskýho gynekologa...

Marti vy jste taky stále nemocní, to je šílený. Jinak jsem ráda, že se neteřince prdelce udělalo líp. No chudina.... Reflux v Olmiku operují, ale záleží, jak moc to má atd. Možná to má jen slabý, tím pádem stačí léky~R^.

Dnes má manža svátek a tak pečeme s Lucií. Ještě že jí mám, ona ted začala strašně pomáhat. No hlavně ale s vařením to jí baví. Tak sama upekla z listovýho těsta tyčiny naslano. Jedny posypaný pizza kořením a druhý kmínem~z~. Teď loupe brambory na zapečený brambory a já jsem šla na chvíli na pc. Upekla jsem rafaelo řezy. Přijde segra se svojím a tchýne. Manža snad dojede taky dnes z montáže. Měl by přijet odpoledne..... Tak uvidíme. Jdu kuchtit....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.