| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Martino,
no máš pravdu, že ted jsme se tu poslední dobou nějak rozepsaly :-)
no hlavně já to tu vedu. Společně s Leoni. Ale ted taky Evista píše, dokonce i Mochi :-)
A pak člověk ani si nezapamatuje, co chtěl všecko napsat....
Super, že je neteřince už líp ~;((
To je škoda, že se nepodaří s manžou skloubit dovolené :-(
Já mám teda objednanou tu minidovču do těch Slušovic (u Zlína) jak jsem tu dávala ten odkaz - je to na dvě noci. Pojedu teda se ségrou, švagrem a malou.

Dneska mi říkala kámoška, že jestli bych s ní nechtěla jet na podzim ke kamarádce do Londýna. že by nás tam nechala tak na tři noci. teda letět.... i s děckama samozřejmě.
Tak jsem říkala předběžně že jo. Ale bojím bojím teda ~7~ říkala že bychom letěly s nějakou nízkonákladovkou. že mi ještě řekne jestli stopro jo. Tak to moooožná klapne. Fakt mám strach letět. Ale zase si říkám, že jinak už se tam těžko někdy podívám že jo.... a navíc bych si třeba aspon trošku procvičila angličtinu ~;) tak uvidím.
No a pokud bych natrefila na prázdniny ještě na něco extra výhodného na www.slevydnes.cz tak na dvě noci. tady někde blízko. Tak bych možná ještě něco dala. S kámoškou co jsme byly vloni. Uvidíme ~;)

Dneska to byla "hurá akce" Manči jak už je tak dlouho doma, tak se taaaak nudila. No však to znáte....
tak jsem zavolala kámošce co bydlí na opačné straně města sice. Ale cestu už znám. Už jsem tam byla u ní. Tak naštěstí byli doma. Mají před barákem fajn nekuřáckou restauraci s dětským koutkem. Tak jsme tam zašly na kafe, na pizzu. Neplánovaná akce - super jsme pokecaly. Takže bylo skvěle. Má taky holčičku - o rok mladší než Maruška. Takže holky se vyblbly ~R^

Tož to od nás vše...

Jinak paleček Marušku bolí pořád - pod tím obvazem. ~n~ Tak mám strach z pondělka. I ona má strach už.... říká, že ji to pořád bolí. Když na to sáhne. Tak že co jí s tím budou dělat....~n~ ach jo.

Evisto, jak malá? zkoušela jsi ty bylinky? bobek, vím jak je to nepříjemné. ~7~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.