| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já sem jednou dělala dort. Protože si myslím, že všechno umím a všechno zvládnu a není na světě věc, která by mě porazila, sem udělala rovnou jablečnej, ať to má grády. Takže, dort samozřejmě po obvodu spálenej. Kolem jablek rozblemcaná hnusno hmota, hnědá... když to řeknu narovinu, kolem jablek s*ačka. Ale nevzdala sem se, kdepak. Chtěla sem všechno zamaskovat šlehačkou. Takže jako ten dort rozříznu a dám do něho marmeládu. Rozřízla sem ho ještě teplej, takže se totálně rozpadl. Prostě dortový puzzle. Nevadí. Mistr improvizace si dycky ví rady. Takže z něho jako udělám krtkův dort. Chtěla sem ho rozdrobit na kousíčky a tvářit se že je to drobení do té krtkárny. Jenomže houby, jako. Drobení se neudělalo, protože tam byly ty jabka, udělalo to jeden velkej mokrej sranec. Ale bacha, i tady sem se nevzdala. Chtěla sem z toho udělat hrudečky a ozdobit to šlehačkou. Jak sem ale umíchala šlehačku, stalo se mi z toho máslo. Tak. A teď, jak správně tušíte, byl konec. Dort sem koupila v supermarketu, úplně hnusnej, ale aspoň vypadal.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.