| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak asi budu za tu tupou idiotku, mám za sebou pouze jeden porod a to vyvolávaný. oholila jsem se sama ještě před nástupem do nemocnice, díky Hamiltonovu hmatu mi asi praskla voda sama, klysma jsem neodmítla a byla jsem ráda, tlak na konečník byl ve druhé fázi tak prudký, že naštěstí vyšlo ven opravdu jen to dítě a ostatní jsem nechala předem na WC, jinak teda nevím, klysma považuji za docela dobrou věc, nevím,a si by mi bylo trapně potento se na sále, až poznáš porodní tlaky, možná změníš názor, píchání vody plodové, nevím, mě tedy praskla sama,a el asi bych to neodmítla.asi jsem ta tupka, ale na mě nikdo nálak nevyvíjel, por. plán jsem neměla a ve 3 fázi mi zahránili život, neodešla placenta.
Proč proboha je naším sportem pořád jen kritizovat, nadávat a řešit to, o čem nemáme ani páru, obzvláště prvorodičky jsou v tomto "zdatné".Zdraví tupka idiotka, vděčná porodníkům za záchranu života v jedné okresní nejmenované porodnici.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.